Ürünlerde İade ve Değişim Süresi Ne Kadar ?
 

DEĞİŞİM

Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

1- Değişimini yapmak istediğiniz ürün veya ürünleri paketinizin içerisinde yer alan değişim formu doldurularak anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Yurtiçi Kargo aracılığı ile Müşteri Adı: NO:11 BUTİK Müşteri Numarası: 1095498777 bilgilerini belirterek göndermeniz gerekmektedir. 

2- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra tarafınıza SMS ile bilgilendirme sağlanacaktır ve değişim siparişinizi oluşturmak için istediğiniz ürünlerin stokları tükenmeden 0545 645 67 69 numaralı WhatsApp Sipariş ve Destek hattımız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir

3- İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.

Değişim İşleminde Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

1- Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.

2- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini siz karşılıyorsunuz, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır.

3- İndirim ve outlet ürünlerinde değişim ve iade hakkı bulunmamaktadır. 

Değiştirdiğim ürün Gönderdiğim Üründen Daha Pahalı

1- Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar KAPIDA ÖDEME olarak size yansıtılacaktır.

İADE YOKTUR. DEĞİŞİM SÜRESİ 3 GÜNDÜR.

 

YURTİÇİ KARGO DEĞİŞİM NUMARASI : 1095498777

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı